Najwyższy czas znaleźć interesującą rozrywkę na wakacyjne letnie wieczory. Warto zajrzeć w głąb Internetu, gdzie dominują darmowe formy zabawy. Polecamy przejrzeć portale traktujące o grach MMORPG.

dla dzieciKażdy rodzic wie, że ubrać malucha w porządną odzież nie jest łatwo. Zapewne nieraz przekopywaliście Internet na popularnych aukcjach, sklepach internetowych lub w stacjonarnych sklepach czy straganach.

Możemy wybrać coś innego, na co zwróciło uwagę nasze dziecko, coś, co jemu się spodobało czy zaintrygowało. Ważne, żeby dziecko czuło, że to ono wybrało fototapetę.

Zyskujemy za to instytucję pomocną i niezależną, mogącą pomóc nam i naszym bliskim, kiedy będziemy tego potrzebować. To naprawdę znaczący gest dla fundacji, a dla niektórych być lub nie być.

Na opakowaniu powinien pojawić się wyraźny komunikat o minimalnym i maksymalnym wieku dziecka, dla którego zabawka została przeznaczona. Zbyt małe elementy grożą połknięciem i mogą być po prostu niebezpieczne dla Twojej pociechy.

Należy jednak pamiętać, iż każdą z zabaw powtarzamy 3-4 razy, możemy je również między sobą przeplatać. Podczas zabaw prowadzimy monolog z dzieckiem wydając proste polecenia, które musimy często powtarzać.

Zabawki dla dzieci to dziś coś więcej niż artykuł, który ma zająć malucha na pewien czas, to elementy, które mogą wzmacniać i stymulować jego zdrowy rozwój, a rodzice coraz rozważniej podchodzą do ich zakupów.

Dla małego dziecka najlepsza jest ta ze 100% bawełny. Przez pierwszy rok spokojnie możemy odłożyć do szafy wszelkie poduszki.

Advertisements