Tags

,

Okres letni jest idealnym sezonem na śluby i wesela, które są nie tylko wielkim przeżyciem dla par młodych ale także nową drogą wspólnego życia i wyzwań.

Poza sprzętem fotograficznym można wyliczyć jeszcze koszty oprogramowania (oraz jego aktualizacji), reklamy i wiele, wiele innych znaczących wydatków.

Główną formą prezentacji jest np. przedstawienie własnego zdjęcia i dodanie do niego komentarza, który może opisywać miejsce, gdzie zostało zrobione zdjęcie, sposób wykonania, jakie emocje są z nim związane lub inne treści, które pozwolą lepiej zrozumieć zdjęcie.

Wybór fotografa, który zarejestruje Waszą ceremonię ślubną to jedna z najtrudniejszych i najbardziej odpowiedzialnych decyzji. Praca fotografa ma być wszak dla Pary Młodej pamiątką na zawsze, dlatego musi spełniać nawet najbardziej wymagające kryteria.

Ślub, czyż to słowo nie jest magiczne, a jak wspaniale i dostojnie brzmi. Oczywiście to wszystko prawda, tyle tylko, że do organizacji tego najwspanialszego dnia w życiu każdego człowieka potrzebna jest “cała masa” przygotowań i zadbania o najmniejsze detale.

Drugie działanie – na stronie są TYLKO wybrane zdjęcia z kilkudziesięciu ślubów, do tego w większości plenerowe i wykonane na zewnątrz.

Należy zadać sobie pytanie czy dobrze się dogadujemy, czy fotograf odczytuje i rozumie nasze pomysły i sugestie.

Każdy fotograf, który podejmuje się wykonywania zdjęć podczas ślubu i wesela powinien posiadać odpowiednie umiejętności, które pozwolą mu na wykonanie doskonałej pamiątki.

Okres wiosenno-letni, to czas który kojarzy się w większości ze ślubami. Jedni będą zawierać związek małżeński, inni będą gośćmi na takiej uroczystości, jeszcze inni będą wydawać swoje dzieci a co poniektórzy ze słyszenia wiedzieć, że dalszy znajomy się pobiera.

Advertisements