Betclic jest jakość bukmacherski w języku czeskim, która ikona Ambasador nożnej Karel Poborsky. Betclic oferuje szeroki wybór imprez sportowych, które wyświetlają przyzwoite kursy. Zakłady Możliwe zakład solowe, takie zakłady i kombinacje. Betclic oferuje zakłady na żywo i jasne zakłady historii. Nie ma znaczenia, czy jesteś ekspertem czy początkujący, BetClic jest prosty w obsłudze, z przyjazną atmosferą i wspaniałym systemem bezpieczeństwa. Wpłaty i wypłaty – karta kredytowa, przelew bankowy Moneybookers i CZ. Strony Betclic w języku angielskim z Czech obsługi klienta.
Jak otworzyć konto w Betclic

Aby się zarejestrować, kliknij na poniższy link, który zabierze Cię do prostej strony rejestracji. Tutaj wypełnić kilka szczegółów i ustawić swoje nazwisko (nazwę użytkownika) Betclic i hasło.

Dane pamiętać i uważać, aby nie wpaść w ręce obcych – jest używany do wejścia na stronę, gdzie pieniądze. Ustaw pytanie bezpieczeństwa, wraz z odpowiedziami do zapamiętania – trzeba będzie wypłacić środki z konta gracza.

Biuro Bonusy

1000 CZK bez ryzyka

Pobierz wolną od ryzyka zakład może łatwo: Otwórz konto i zamknąć swój pierwszy zakład – do 1 000 CZK. Jeśli wygrasz, wszystko należy do ciebie. Jeśli majątek, ale być może, gdy nie chcesz, możemy zwróci kaucję, która dodatkowo będzie mógł od razu wybrać – żadnej innej x-krotnie spinning, jak klasycznej konkurencji premie. Masz szansę wygrać pieniądze bez żadnego ryzyka. Oferta zakład bez ryzyka stosuje się tylko do zakładów sportowych.

Wszystko, co jest sprawiedliwe, nie ma ukrytych warunków i pułapek.

Stawka z utratą pierwszy zakład z komórkowego

Betclic będzie można złożyć zakład na telefonie komórkowym bez ryzyka podczas zwrotu kaucji, nawet jeśli pierwszy zakład nie wygra! Zwracany depozyty są w formie bezpłatnych zakładów!

 

Zródło: http://i-bonusy.com/betclic/

Advertisements